Kniha návštěv

5. čský thriller

Josef Mlejnek 15.02.2018
Dobrý den.
Mám dotaz. Posílal jsem vám povídku do e-knihy 5. český thriller, ale dosud jsem žádnou odpověď neobdržel. Můžete se mi ozvat?
Děkuji Vám.
Josef Mlejnek
www.holtex-as.com

8. antologie... v prodeji?

Jana Lahodová 26.03.2017
Dobrý den,
zahlédla jsem, že už vyšla 8. antologie českého hororu. Nikde ji ale nevidím v prodeji. Tak se ptám: Kdy se začne prodávat?
Děkuji za odpověď.
Jana Lahodová
www.lamastone.cz

Re: 8. antologie... v prodeji?

Milan Kalina 03.04.2017
Zdravím Vás!
Pro prodej 8. antologie... jsme zvolili podobný obchodní model, jaký jsme využili u 6. a 7. antologie... čili knihy ve fyzické podobě prodáváme jen těm zájemcům, které si je včas "objednali", předplatili. Tzv. na sklad žádné knihy netiskneme, bylo by to vysoce prodělečné. Takže: pokud jste u nás knihu objednanou neměla, budete si muset počkat na její elektronickou verzi, jež se zanedlouho objeví na Palmknihách.
Děkujeme za pochopení.
Milan Kalina

Trable kolem slov do 8. antologie...

Petra Koubová 19.01.2017
Jak jsem viděla, drabble povídky s („povinnými“) slůvky: vosa(y), mobil a smrt – způsobily na facebooku poněkud zmatek. Původní informace o 8. antologii českého hororu totiž byly pohřbeny. Jak je na facebooku zvykem, prostě zapadla pod nánosem nových informací. To je nevýhoda časového řetězení informací. Kdo by se vracel v textech na facebooku měsíc nebo více zpátky? Nikdo... A právě proto se nepozorným či náhodným čtenářům jako základní údaj jevila obálka 8. antologie..., na níž jsou zmíněná slova uvedena. Pečlivější autoři pochopitelně pravdu odhalili, nicméně při dnešní rychlé době je málo pravděpodobné, že by si s tím dal někdo tolik práce. Za bernou minci bereme vždy poslední údaje... – Škoda že jste na TO v textu neupozornili... Vyhnuli byste se zbytečným komplikacím.
Petra Koubová (www.rockempire.cz)

Re: Trable kolem slov do 8. antologie...

Milan Kalina 20.01.2017
Ano, souhlasím s vámi, že komplikce byly zbytečné. Jak problém vznikl, jste rovněž naznačila správně. Nelze každý měsíc na facebooku dokola opakovat stejné informace... Pochopitelně, jsme je v kostce mohli zopakovat u nové výzvy... chybička se vloudila.

3 slova v povídce...

Žaneta Gáborová 28.11.2016
Hezký den!
Byla jsem zvědavá, s jakým nápadem do 8. antologie... přijdete. Myšlenka využít povinně 3 předem stanovená slova mně přišla dost zajímavá. Přeji Vám, ať se Vás tvořivost stále drží!

Novinky artthrilleru

E. Revaj 25.08.2016
Dobrý den,
chtěl jsem se jen zeptat, zda se v nakladatelství objevily nějaké novinky, na webu i na facebooku je totiž dost málo informací.
Děkuji.
E. Revaj

Re: Novinky artthrilleru

Milan Kalina 29.08.2016
Připouštím, že přes prázdniny jsme poněkud zvolnili tempo. Dovolené a slunce si vybraly svou daň. Nicméně již teď jmse obdrželi první zásilky povídek do 8. antologie českého hororu a 4. českého thrilleru. A to je jenom dobře! Objevujeme první strašidelné i napínavé literární perly.

7. antologie českého hororu

Milena Lovětínská 28.05.2016
Dobrý den.
Stále nevím, kdy přesně vyjde kniha 7. antologie českého hororu. A bude v prodeji i ve hmotné podobě?
Děkuji za odpověď.

Re: 7. antologie českého hororu

Milan Kalina 29.05.2016
Dobrý den,
v e-podobě vyjde 7. antologie českého hororu v pondělí 30. května. Ve fyzické podobě byla kniha vytištěna v omezeném počtu. Pokud jste ji neměla objednanou předem, budete mít nejspíš smůlu, tiskneme totiž jenom tolik knih, kolik se jich "prodá". Někteří "objednavatelé" však mohou od koupě odstoupit, a tak nám pár kousků knih může zbýt. Proto Vám dávám alespoň hypotetickou naději. Ještě se Vám ozvu na mail.
Děkuji, děkujeme Vám za podporu.
Milan Kalina,
editor
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek