Kniha návštěv

9. antologie českého hororu...?!

Jiří Vyplel 02.04.2020
Dobrý den,
promiňte, ale někde jsem "zaslechl", že jste vydali 9. antologii českého hororu...?! Je to pravda? V kladném případě, proč není nabízena k prodeji...? Děkuji za odpověď.
Jiří Vyplel,
vyplel@wecko.eu
www.wecko.eu

Re: 9. antologie českého hororu...?!

Milan Kalina 03.06.2020
Dobrý den, ještě jednou,
odepsal jsem na Váš mail... Až pozdě jsem si uvědomil, že další naši příznivci mohou mít podobnou otázku, jakou jste nám položil Vy. Takže: ano, 9. antologie českého hororu vyšla, ale pod samostatným názvem - Andělka. Je také vytištěna... jenže: události poslední doby její vykročení mezi širokou čtenářskou obec zastavily. - Nebojte se ale... Čas 9. anotologie... brzy nadejde...
Ještě jednou se omlouvám, a děkuji Vám za pochopení.
Ať se daří všem dobrým dílům!
Milan Kalina, editor

Reedice

Aleš Hrachovec 17.09.2019
Dobrý den,
chtěl jsem se jen zeptat, zda uvažujete o reedici série antologií českého hororu. - Pochopitelně by mě také zajímalo, zda připravujete nějakou novinku.
Můžete mi napsat na mail?
Děkuji Vám.
Aleš Hrachovec
lusty@lusty.cz

Výborné knihy

Barbora Havlíčková 02.03.2019
Pečlivě jsem si prohlédla ukázky z prodávaných knih. Zaujaly mne svoji obsahovou úrovní. Chtěla jsem se zeptat: dají se koupit ještě ve fyzické podobě? V krajním případě bych si je koupila i v podobě elektronické. Kam případně mám poslat objednávku? Děkuji za odpověď. Barbora Havlíčková, barbora.havlickova@exposale.cz

Co se děje?

Dana Kotalová 19.11.2018
Dobrý den,
sledovala jsem Vaše stránky pravidelně. Až v poslední době jsem trochu "polevila", z osobních (zdravotních) důvodů. Takže jsem se k vašemu webu dostala až teď v poslední době... A s hrůzou jsem zjistila, že jste se jakoby na více než rok odmlčeli... A já nevím - proč... Můžete mi to vysvětlit? Docela by mne to zajímalo, protože mám všechny vaše hororové knihy... Že by už žádná nevyšla?
Dana Kotalová
kotalova@kopeko.cz

Re: Co se děje?

Milan Kalina 28.11.2018
Zdravím Vás, paní Kotalová!
Odpovídal jsem Vám zde již jednou, jenže systém jaksi stávkuje a můj příspěvek prostě nezveřejnil. Nevím, proč se tak stalo...
Nicméně pojďme k Vašemu dotazu...
Odpověď je "jednoduchá": vydavatel pozastavil vydávání antologií proto, že byl naplněn cíl projektu Hledáme 100 českých Kingů... Našli jsme jich dokonce 103. Co je ale důležité, český hororový "rybník" byl vyčerpán, noví nadaní autoři se hledali stále obtížněji. Proto si budeme muset, ostatně jako v podobných soutěžích, viz SuperStar, chvíli počkat...
Závěr: nebráníme se pokračování vydávání hororových antologií. Obnovíme jej, jakmile se k nám dostane dostatečný počet kvalitních hororových povídek či děl.
Věřím, že nás pochopíte a zachováte přízeň.
(Novinky případně najdete také na našich stránkách facebooku, viz tato adresa: https://www.facebook.com/Ceský-horor-258891497644352/
S pozdravem
Milan Kalina,
editor

5. čský thriller

Josef Mlejnek 15.02.2018
Dobrý den.
Mám dotaz. Posílal jsem vám povídku do e-knihy 5. český thriller, ale dosud jsem žádnou odpověď neobdržel. Můžete se mi ozvat?
Děkuji Vám.
Josef Mlejnek
www.holtex-as.com

8. antologie... v prodeji?

Jana Lahodová 26.03.2017
Dobrý den,
zahlédla jsem, že už vyšla 8. antologie českého hororu. Nikde ji ale nevidím v prodeji. Tak se ptám: Kdy se začne prodávat?
Děkuji za odpověď.
Jana Lahodová
www.lamastone.cz

Re: 8. antologie... v prodeji?

Milan Kalina 03.04.2017
Zdravím Vás!
Pro prodej 8. antologie... jsme zvolili podobný obchodní model, jaký jsme využili u 6. a 7. antologie... čili knihy ve fyzické podobě prodáváme jen těm zájemcům, které si je včas "objednali", předplatili. Tzv. na sklad žádné knihy netiskneme, bylo by to vysoce prodělečné. Takže: pokud jste u nás knihu objednanou neměla, budete si muset počkat na její elektronickou verzi, jež se zanedlouho objeví na Palmknihách.
Děkujeme za pochopení.
Milan Kalina

Trable kolem slov do 8. antologie...

Petra Koubová 19.01.2017
Jak jsem viděla, drabble povídky s („povinnými“) slůvky: vosa(y), mobil a smrt – způsobily na facebooku poněkud zmatek. Původní informace o 8. antologii českého hororu totiž byly pohřbeny. Jak je na facebooku zvykem, prostě zapadla pod nánosem nových informací. To je nevýhoda časového řetězení informací. Kdo by se vracel v textech na facebooku měsíc nebo více zpátky? Nikdo... A právě proto se nepozorným či náhodným čtenářům jako základní údaj jevila obálka 8. antologie..., na níž jsou zmíněná slova uvedena. Pečlivější autoři pochopitelně pravdu odhalili, nicméně při dnešní rychlé době je málo pravděpodobné, že by si s tím dal někdo tolik práce. Za bernou minci bereme vždy poslední údaje... – Škoda že jste na TO v textu neupozornili... Vyhnuli byste se zbytečným komplikacím.
Petra Koubová (www.rockempire.cz)
1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek